[Бази от данни] Отборна работа - разпределение

2

Здравейте,

Имате пусната анкета за избор на отбор за курса
Бази от данни”.
Отборната работа е задължителна за преминаването на курса. Повече за оценяването можете да намерите в следната презентация
https://rawgit.com/TelerikAcademy/Databases/master/Topics/00.%20Databases-Course-Introduction/index.html#/4/1

Имате възможността да изберете съотборниците, с които да работите, като отборите трябва да са съставени от точно 3 човека. Молим ви да си изберете съотборници до 10:00 ч. в понеделник 22 май 2017 и да попълните анкетата. Ако останат хора без отбори или отбори в непълен състав, ще бъдете разпределени на случаен принцип до запълване на всички места в отборите. Съветваме ви да се възползвате от дадената ви възможност да работите с хора, които вие сами си изберете.

Изискванията за отборната работа ще бъдат качени до края на седмицата в системата и в github.

Линк към анкетата: https://goo.gl/forms/L3EpjMPFiWuoQn1q1

Поздрави

в Databases от vesheff (3697 точки)

Отговори

1

Здравейте,

Можете да намерите детайли за отбора, в който сте разпределен/а, в профила си в онлайн системата на Телерик Академия (кликнете на таб „Потребител“ и изберете „Отборна работа“ от падащото меню).

Пълните изисквания за отборните проекти можете да намерите тук.

Успех на всички

от vesheff (3697 точки)

3
Всички ли членове на отбора трябва да пратят една и съща анкета или една е достатъчна?

от rosen.urkov (85 точки)

1
Задължително ли е присъствието на всичките членове на отбора на защитата?

от Arnaudov_St (384 точки)

2

Здравейте,

Достатъчно е само един човек от отбора да попълни анкетата.

Присъствието на всички е задължително по време на защитата, тъй като отборният проект е основна част от оценяването в курса по Бази от данни.

Поздрави

от vesheff (3697 точки)

0

Търся си отбор, ако на някой не му достига човек :)

Участвал съм на двете незадължителни отборни работи до тук през сезона.

от encho.enevski (316 точки)

2
Хората без отбор, до кога ще бъдем разпределени ?

от Vlaev (155 точки)

0

От изискванията, как да разбираме това

"Put some of the data of your application in SQLite and PostgreSQL (at least two tables)"

В смисъл такъв, и двете ли бази трябва да използваме отделно от MS SQL Server или да си изберем SQLite или Postgre и ако трябва и 2-те,  двете с поне 2 таблици трябва да са ако разбирам правилно?

от olebg (593 точки)

1
Колега аз го разбирам задължително и двете трябва да се ползват (нали има "and", а не "or" помежду им) плюс MS SQL Server, което си е основно. Иначе за това колко таблици и аз не знам какво се има предвид.

от qwerty123 (157 точки)

0
И аз така си помислих за ползването на 3-те бази, ама да питам за всеки случай :D

от olebg (593 точки)

0
Разпределение с часове на защитата по отбори има ли?

от xpload (45 точки)

0
Има, вижте си имейла.

от Arnaudov_St (384 точки)

0
Благодаря! Пропуснал съм :)

от xpload (45 точки)

0
Защитите на отборните проекти ще са в зала enterprise.

от Vasilev87 (205 точки)